Serwis samochodów ciężarowych
wszystkich marek

Serwis autobusów, przyczep i naczep

Komputerowa diagnostyka silnika i podzespołów

Naprawy powypadkowe naczep

Ustawienie geometrii 3D

Obsługa klimatyzacji i ogrzewania

Elektromechanika pojazdów

Okręgowa stacja kontroli pojazdów

Serwis autobusów – Sucha Beskidzka i okolice

Jako firma z długoletnim doświadczeniem i dużym zespołem fachowców oferujemy szeroki zakres usług serwisu autobusów, w tym m.in. naprawę pogwarancyjną autobusów, usuwanie usterek i awarii oraz okresowe sprawdzanie stanu technicznego pojazdów, które biorą czynny udział w ruchu drogowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i proponujemy kompleksowe rozwiązania, które zapewniają profesjonalny serwis i naprawę wszystkich komponentów.

Serwis autobusów w Zembrzycach – naprawy mechaniczne

Oferta naszego serwisu jest szeroka, a doświadczona kadra pracowników oferuje obsługę na najwyższym poziomie i w korzystnym dla klienta czasie. Posiadamy sprzęt i umiejętności niezbędne do usuwania awarii mechanicznych różnego typu, mających wpływ na bezpieczeństwo jazdy kierowcy i pasażerów autobusów. Przeprowadzamy również prace serwisowe na miejscu, mając na uwadze fakt jak ważne jest szybkie, a jednocześnie profesjonalne usunięcie awarii.

Naprawa autobusów w serwisie Alltrucks – zakres naszej oferty

W ramach standardowych usług serwisu autobusów oferujemy:

  • serwis klimatyzacji autobusowej;
  • diagnostykę komputerową i elektronikę, w tym: wielomarkową Diagnostykę Alltrucks, systemy elektryczne/elektroniczne oraz systemy komfortu w pojazdach użytkowych, systemy hamulcowe, układy elektroniczne itp.;
  • standardowe usługi, w tym: okresowe przeglądy i wymianę olejów silnikowych oraz przekładniowych i filtrów oraz kasowanie wskaźników inspekcji;
  • bieżące naprawy usterek;
  • obsługę klimatyzacji;
  • naprawy awarii i usterek w ramach układów kierowniczych i zawieszenia;
  • naprawy układów oczyszczania spalin.

Szeroki dostęp do części zamiennych i kompleksowe usługi w naszym serwisie

Nasz serwis autobusów oferuje szeroki dostęp do części zamiennych, co znacząco usprawnia i skraca czas usuwania usterki. Na stanie posiadamy wiele komponentów do autobusów różnych marek, dzięki czemu zapewniamy szybką i sprawną wymianę. Dla naszych klientów to pewność, że w razie awarii mogą liczyć na naprawę w rozsądnym czasie, a tym samym koszty związane z koniecznością przestoju w firmie lub szukaniem pojazdu zamiennego nie są tak wysokie. W praktyce oznacza to, że podejmując się różnorodnych działań i napraw na czas jesteśmy w stanie znaleźć nową, niezbędną część wymienną do autobusu. Korzystamy z asortymentu wiodących marek, co pozwala nam oferować klientom części zamienne w przystępnych cenach i wysokiej jakości.

Bezpieczeństwo i zaufanie

Rozumiemy, że dla wielu naszych klientów dobry serwis to kwestia zaufania, ponieważ w ręce specjalistów powierzają oni swoje pojazdy, które na co dzień przewożą pasażerów. Dlatego w swojej pracy dokładamy wszelkich starań by dopracować stosowane rozwiązania i oferować współpracę z godnym partnerem. Dla nas to najlepsza reklama, a dla naszych klientów dowód, że do każdego zlecenia przeglądu lub naprawy autobusów podchodzimy poważnie i cenimy zaufanie jakim darzą nas partnerzy.

Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu osobistego, telefonicznie oraz za pośrednictwem Internetu.