Serwis samochodów ciężarowych
wszystkich marek

Serwis autobusów, przyczep i naczep

Komputerowa diagnostyka silnika i podzespołów

Naprawy powypadkowe naczep

Ustawienie geometrii 3D

Obsługa klimatyzacji i ogrzewania

Elektromechanika pojazdów

Okręgowa stacja kontroli pojazdów

Serwis samochodów ciężarowych – Sucha Beskidzka i okolice

Jesteś właścicielem firmy transportowej lub spedycyjnej? Posiadasz flotę samochodów ciężarowych i w związku z tym często potrzebujesz fachowej pomocy mechaników? Zależy Ci na tym, by zatrudniani przez Ciebie kierowcy poruszali się wyłącznie w pełni sprawnymi samochodami? Jeżeli tak, to koniecznie powinieneś zapoznać się z ofertą naszej firmy!

W zakresie naszej specjalizacji znajduje się:

Diagnostyka komputerowa i elektronika

 • wielomarkowa Diagnostyka Alltrucks,
 • systemy elektryczne/elektroniczne oraz systemy komfortu w pojazdach użytkowych,
 • systemy hamulcowe,
 • wielomarkowe elektroniczne układy hamulcowe,
 • pneumatyka,
 • układy elektroniczne w samochodach ciężarowych (ABS/ASR/EBS/EAC),
 • ogrzewania postojowe.

Naprawa aut ciężarowych w serwisie Alltrucks Zembrzyce

Serwis samochodów ciężarowych to coś, czym z powodzeniem zajmujemy się już od wielu lat. W naszej firmie zatrudniamy tylko i wyłącznie profesjonalnych mechaników, którzy posiadają długoletnie doświadczenie w swoich fachu. Realizując swoje usługi korzystamy z najwyższej jakości sprzętu oraz z części dostarczanych przez najlepsze firmy, takie jak: Bosch czy Knorr – Bremse., Wabco, Wszystkim swoim klientom oferujemy kompleksowe usługi związane z naprawą oraz przeglądem samochodów ciężarowych. Co więcej, prowadzimy także Okręgową Stację Kontroli Pojazdów, dzięki czemu w naszej ofercie można znaleźć również obowiązkowe przeglądy okresowe pojazdów ciężarowych oraz autobusów. 

Serwis aut ciężarowych – co oferujemy swoim klientom?

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szereg kompleksowych usług. Należy zaliczyć do nich:

 • serwis pojazdów ciężarowych,
 • zaawansowaną diagnostykę komputerową uszkodzonych ciężarówek,
 • wykonywanie okresowych przeglądów,
 • wymianę oleju silnikowego oraz filtrów,
 • naprawy bieżące związane z eksploatacją pojazdów,
 • obsługę oraz naprawę klimatyzacji i ogrzewania,
 • naprawę układów kierowniczych oraz zawieszania,
 • naprawę układów oczyszczania spalin.

Co więcej, nasza firma jest w stanie przeprowadzić również profesjonalny serwis ogumienia w samochodach ciężarowych.

Doraźna naprawa aut ciężarowych

Nasz serwis oferuje oczywiście także jednorazowe i doraźne naprawy samochodów ciężarowych. Nie musisz być naszym stałym klientem ani też posiadać flotowej karty serwisowej, by korzystać z naszych profesjonalnych usług. Jeżeli potrzebujesz wykonać okresowy przegląd serwisowy lub naprawić swój samochód, to nie zwlekaj z decyzją i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z naszą firmą. Na stronie internetowej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje oraz dane kontaktowe.

Flotowa karta serwisowa

Kolejną bardzo atrakcyjną ofertą, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów jest flotowa karta serwisowa. Umożliwia ona naprawę i przegląd samochodu ciężarowego w jednym z ponad 600 partnerskich warsztatów w całej Europie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że niezależnie od tego, gdzie zepsuje się Twoja ciężarówka, to szybko i fachowo otrzymasz niezbędną pomoc. Nie będziesz ponosił ogromnych strat finansowych spowodowanych postojem zepsutego samochodu ciężarowego.

Zapewniamy, że wszystkie partnerskie warsztaty są w pełni profesjonalne oraz zatrudniają wyłącznie doświadczonych mechaników. Co więcej, flotowa karta serwisowa umożliwia korzystanie z takiej pomocy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jest to więc idealne rozwiązanie dla wszelkich firm transportowych oraz spedycyjnych. Nie musisz martwić się także o koszty, gdyż wszystkie serwisy partnerskie będą realizowały dla Ciebie usługi na preferencyjnych i transparentnych warunkach. Niezależnie od tego, w jakim miejscu zepsuje się Twoja ciężarówka i tak będziesz miał pewność jednolitych cen naprawy, które są zawsze ustalane w umowie flotowej karty serwisowej. Z pewnością jest to rozwiązanie, które zapewni Ci spokój oraz bezpieczeństwo.